سیستم های سفارشی

سیستم های سفارشی، سیستم هایی هستند که توسط تیم سدرا به عنوان راهکارهای سفارشی سازی شده و مختص نیاز و فرایند های سازمانی مشتریان طراحی می شوند. هر سازمانی یا کسب و کاری ممکن است بر اساس نوع و جنس فعالیت خود، نیاز به انواع سیستم های مدیریت فرایند های کسب و کار (BPMS) و سیستم های مدیریت فرایند های سازمانی ویژه ای داشته باشد. این گروه از محصولات راهکار هوشمند سدرا، از جمله محصولات کاربردی هستند که می توانند زمینه ساز افزایش سرعت و کارایی در مدیریت فرایند ها در هر سازمان و کسب و کاری شوند. این سیستم های سفارشی سازی شده، در بستر پلتفرم شیرپوینت و با استفاده از امکانات آن طراحی و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. پلتفرم شیرپوینت ابزار قدرتمند است که می توان با استفاده از آن، سازماندهی محتویات، مدیریت اسناد، اشتراک دانش و ... را انجام داد. پلتفرم شیرپوینت، پلتفرم مناسبی برای ایجاد بستر تعاملی، بازیابی اطلاعات و ... است. پلتفرم شیرپوینت یک پلتفرم شناخته شده و پر کاربرد در سراسر جهان است که اغلب سازمان های تجاری معتبر برای مدیریت فرایند های جاری خود از آن به اشکال مختلفی بهره می جویند.

تنوع سیستم های سفارشی

بدون هیچ محدودیتی می توان انواع سیستم های مورد نیاز سازمان ها را به صورت سفارشی و بر حسب فرایند ها و نیاز خاص آنان با پلتفرم شیرپوینت طراحی نمود. سیستم مدیریت منابع انسانی از جمله سیستم هایی سفارشی سازی شده است، که می تواند متناسب با نیاز شما عرضه شود. سیستم مدیریت منابع انسانی از جمله سیستم های مدیریتی مهم در هر سازمانی است که می تواند تاثیر به سزایی در کارایی آن داشته باشد. بر اساس سیستم مدیریت مشتریان و CRM طراحی شده و حاکم بر سازمان و کسب و کار شما، می تواند سیستم مدیریتی متناسب را با پلتفرم شیرپوینت در اختیار داشته باشید. سیستم های سفارشی سازی شده مدیریت مشتریان، می تواند در افزایش رضایت مشتریان بسیار تاثیرگذار باشد. سیستم مدیریت دانش نیز از جمله سیستم های ضروری و کاربردی برای تمامی سازمان ها از جمله سازمان های بزرگ می باشد که می تواند به صورت کاملا کاربردی و متناسب با جریان دانش حاکم بر سازمان و مجموعه شما، طراحی و در اختیار شما قرار گیرد. سیستم تدارکات، سیستم انبار ، مستند سازی، اتوماسیون اداری و ... از دیگر سیستم هایی قابل اجرا با پلتفرم شیرپوینت می باشند که همگی می توانند در کوتاه مدت تاثیرگذاری خود را در ارتقا مدیریت فرایند ها در مجموعه شما به اثبات برسانند. 


مزیت های سیستم های سفارشی

این سیستم ها بر پایه پلتفرم قدرتمند شیرپوینت طراحی می شوند به عنوان ابزاری قدرتمند که امکانات و قابلیت های متعددی را در قالب محیطی یکپارچه و تحت وب ارائه می نماید. این پلتفرم که قابل انطباق با انواع اپلیکیشن ها و نرم افزارهای کاربردی از جمله مایکروسافت آفیس می باشد، می تواند به راحتی و بدون پیچیدگی در سطح سازمان ها و مجموعه های مختلف توسط افراد مختلف با هر سطح تخصصی مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های سفارشی طراحی شده در شیرپوینت با وجود امکانات و قابلیت های متعدد و گسترده، نیاز به آموزش های طولانی مدت و پیچیده برای کاربران ندارند. سیستم های سفارشی سازی شده به طور محسوسی کارایی سازمان ها را با ارتقا کیفیت مدیریت فرایند ها، افزایش می دهند.  سیستم هایی که در این بستر طراحی می شوند می توانند باعث افزایش سرعت و صحت انجام گیری فرایندها شوند. از دیگر مزیت های سیستم های سفارشی سازی شده در کاهش هزینه هاست. استفاده از یک سیستم متناسب با شرایط و نیاز شما می تواند هزینه ها را به دلیل کاهش دوباره کاری ها، افزایش سرعت انجام فرایند ها و افزایش کارایی کاهش دهد. به دلیل طراحی سیستم ها با استفاده از پلتفرم شیرپوینت، شما می توانید از این سیستم ها در هر جایی و در هر زمانی، به صورت آنلاین و تحت وب استفاده نمایید. این سیستم های با امنیت بسیار بالا و با سطوح دسترسی مختلف برای کاربران مختلف قابل طراحی می باشند.

 سیستم های طراحی شده توسط تیم متخصص و کارشناسان سدرا به صورت کامل از نظر فنی و تخصصی پشتیبانی می شوند. شما می توانید با مشورت کارشناسان و متخصصان ما، طراحی سیستم مختص سازمان خود را همین امروز آغاز و گامی بلند در راستای افزایش کارایی و بهره وری مجموعه خود بردارید.