مدرسه مدیریت پروژه


مدیریت پروژه از اصلی ترین سیستم های اطلاعاتی و نیاز های هر سازمان و کسب و  کار است که می تواند تاثیر چشمگیری در افزایش کارایی، بهره وری سازمان،  کیفیت و سرعت فرایند های مختلف داشته باشد. با محدود شدن زمان و منابع در  سازمان ها و کسب و کار ها، اهمیت این تخصص بیشتر از گذشته نمایان شده است.  این علم و تخصص مدیریتی تنها برای موفقیت کسب و کار و سازمان شما نیست. این  تخصص از جمله لازمه های توسعه فردی نیز می باشد. روز به روز افراد بیشتری  به اهمیت و تاثیرگذاری این شاخه از علم مدیریت در مسیر موفقیت پی برده و  متقاضیان آموزش و یادگیری آن بیشتر می شود. بدون توجه به تخصص و جایگاه  شغلی، شما برای موفقیت فردی و سازمانی به مدیریت پروژه نیاز دارید.

تیم سدرا با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ مدیریت پروژه به عنوان فرآیندی کلیدی و  حیاتی در مدیریت و توسعه کسب و کار، اقدام به راه اندازی مرکزی تحت عنوان  مدرسه مدیریت پروژه نموده که از طریق آن دورها و کارگاه های آموزشی تخصصی  در حوزه سیستم های اطلاعاتی و ابزارهای حرفه ای مدیریت پروژه به صورت  آنلاین و حضوری نموده است.مراکز مختلف آموزش مدیریت پروژه

انتخاب مراکز معتبر، اهمیت زیادی در یادگیری مهارت و تخصص مدیریت پروژه دارد. کیفیت آموزش می تواند نقش تعیین کننده ای در موفقیت شما در استفاده از این علم و مهارت داشته باشد. توجه کنید از آنجایی که این شاخه از علم مدیریت کاملا کاربردی است، بنابراین علاوه بر تخصص، تجربه اهمیت زیادی در استفاده عملیاتی از این علم دارد. توصیه می شود در مراکزی به یادگیری این تخصص بپردازید که از مدرسان متخصص و با تجربه استفاده می نمایند. اهمیت زیادی دارد که این دوره ها به صورت کاربردی تدریس شود تا برای شرکت کنندگان در دوره مفید باشد. 


مدیریت پروژه تخصص ماست

راهکارها و نرم افزار های مختلفی در این حوزه تخصصی وجود دارد. حائز اهمیت است که طی دوره آموزشی که برای یادگیری این تخصص می گذرانید، راهکار ها و نرم افزار های کاربردی و مفیدی به شما آموزش داده شود. 

گروه سدرا به صورتی تخصصی در زمینه مدیریت پروژه فعالیت می نمایند. از این رو یکی از مراکز آموزشی این مجموعه که به صورت تخصصی به ارائه آموزش های کاربردی در این زمینه می پردازد، مدرسه مدیریت پروژه است که رسالت ارتقا فرهنگ و دانش در این عرصه را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. آموزش های این دپارتمان مبتنی بر سال ها تخصص و تجربه این گروه در این زمینه است. دوره های این مدرسه و مرکز آموزشی به صورت کاملا کاربردی  و در سطح بین المللی ، با تمرکز بر به روز ترین و کاربردی ترین راهکار ها و نرم افزار های مدیریتی می باشد. در این مدرسه  ابزارهای حرفه ای این علم آموزش داده می شوند. پراجکت سرور به عنوان یکی از مفید ترین راهکار های مدیریتی، از جمله محور های آموزش در این مدرسه است. اگر به دنبال آموزش های حرفه ای و تخصصی در این زمینه هستید، می توانید به دپارتمان مدیریت پروژه مرکز آموزش گروه راهکار هوشمند سدرا مراجعه کنید

خدمات مدرسه هوشمند مدیریت پروژه

مدرسه هوشمند مدیریت پروژه سدرا به ارائه انواع ویدیو های آموزشی و مفید در زمینه مدیریت پروژه می پردازد. همچنین شما می توانید در لینک این مدرسه بر روی سایت گروه راهکار هوشمند سدرا، با کتاب های مفیدی در این زمینه نیز آشنا شوید. یکی از اصلی ترین مزیت های این مدرسه، برگزاری دوره های آنلاین است تا تمامی افراد بتوانند به راحتی از مزیت های این دوره بهره مند شوند.