فرم ساز و فرآیند ساز نینتکس (NINTEX)

فرم ساز و فرایند ساز نینتکس یک محصول کاملا کاربردی و مفید است که در بیش از 90 کشور دنیا و سازمان های کوچک و بزرگ بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول که توسط یک شرکت استرالیایی عرضه شده است، امکان ساخت انواع فرم ها و جریان های کاری را در شیرپوینت و پراجکت سرور فراهم می آورد. اگر شما هم یکی از چند میلیون کاربر شیرپوینت هستید، بدون شک به انواع فرم های مختص خود نیاز دارید. با استفاده از نینتکس شما خواهید توانست فرم های مورد نیاز خود را طراحی کنید. فرم های ساخته شده با این فرم ساز، در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده می شوند و شما می توانید به راحتی از این فرم ها استفاده کنید.  اگر با شیرپوینت آشنایی داشته باشید، بدون شک می دانید که طراحی جریان های کاری در شیرپوینت نیاز به کد نویسی دارد اما نینتکس این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون دانش کد نویسی فرایند ها و گردش کار را از سطح ساده تا سطح پیچیده طراحی نموده و بسازید. ساخت فرایند ها و گردش کار این امکان را برای شما فراهم می کند که فرایند ها را سریع و عملیاتی طراحی ، پیاده سازی و مدیریت کنید. 

                                              نینتکس و افزایش قابلیت های شیرپوینت


مزیت ها و برتری های نینتکس NINTEX

استفاده از نینتکس مزیت ها و قابلیت های زیادی را به پلتفرم شیرپوینت شما اضافه می کند. این ابزار، یک تسهیل گر برای استفاده از شیرپوینت است. با استفاده از نینتکس شما می توانید بسیار راحت و با کشیدن و رها کردن انواع فرم های پیچیده و مختص سازمان خود را در این پلتفرم طراحی کرده و استفاده کنید. نرم افزار گردش کاری نینتکس به بهترین شکل به شما در طراحی سریع و آسان گردش های کاری کمک می کند. این فرایند ساز با محصولات مایکروسافت از جمله پراجکت سرور یکپارچگی کامل دارد و بسیار راحت میتوان مبادله فایل بین این نرم افزار ها در نظر گرفت. مکانیزه سازی انواع فرایند های ساده و پیچیده در سازمان های کوچک و بسیار بزرگ با این ابزار ممکن است. 

   یک تسهیل گر فوق العاده برای شیرپوینت

خدمات راهکار هوشمند سدرا

اگر تصمیم گرفته اید که از این ابزار برای توسعه فرآیندهای سازمان خود استفاده نموده و قابلیت های شیرپوینت را ارتقا دهید، با از طریق فرم درخواست محصول در ارتباط باشید. 

کارشناسان و متخصصان ما با استفاده از این ابزار، فرم ها و جریان های کاری مورد نیاز شما را برای استفاده در پلتفرم شیرپوینت ارائه می نماید.  مدیریت فرایند های سازمانی با فرم ها و جریان های کاری طراحی شده با این ابزار، بسیار ساده تر، سریع تر و با کارایی بالاتر انجام خواهد شد.

بسته های موجود فرم ساز و فرآیند ساز نینتکس

جهت سفارش از این لینک اقدام نمایید.